Contact

The Flying Dutch is op de volgende manieren te bereiken:

Via Post:

Nederlandse Star Trek Vereniging The Flying Dutch
p/a Overhandstraat 3
3195 SE Pernis RT

Bankrekening nummer: NL37 INGB 0003.2375.05
KvK Rijnland: 40448309

Infolijn: +31 (0)6.30.28.49.44
E-mail: info@tfd.nl

Via persoonlijk contact middels e-mail:

Dagelijks Bestuur:

Pim Blokker:

Voorzitter: pim@tfd.nl

Henk Osinga:

Penningmeester: penningmeester@tfd.nl

Marc Ghysels:

Secretaris & Public Relations: marc@tfd.nl

 

Bestuur ondersteunende taken

Harm Koopman

Ledenadministratie: ledenadministratie@tfd.nl

Speciale projecten: harm@tfd.nl

Selwyn Burghardt: Sociale Media

Peter-Jan Hanekamp

Vrijwilligerscoördinator: staff.starchaser@tfd.nl

Redactie:

Joyce Geurts:

Hoofdredacteur nieuwsbrief: redactie@tfd.nl