Contact

The Flying Dutch is op de volgende manieren te bereiken:

Via Post:

Nederlandse Star Trek Vereniging The Flying Dutch
p/a Overhandstraat 3
3195 SE Pernis RT

Bankrekening nummer: NL37 INGB 0003.2375.05
KvK Rijnland: 40448309

Infolijn: +31 (0)6.30.28.49.44
E-mail: info@tfd.nl

Via persoonlijk contact middels e-mail:

Dagelijks Bestuur

<

Pim Blokker, Voorzitter pim@tfd.nl
  Henk Osinga, Penningmeester penningmeester@tfd.nl
Marc Ghysels, Secretaris  marc@tfd.nl

Bestuur ondersteunende taken

  Joyce Geurts, Ledenadministratie ledenadministratie@tfd.nl 
Harm Koopman, Speciale projecten harm@tfd.nl

Overige functies:

Peter-Jan Hanekamp, vrijwilligerscoördinator staff.starchaser@tfd.nl
Joyce Geurts, hoofdredacteur nieuwsbrief redactie@tfd.nl
  Frank Maurits, PR ondersteunend  frank@tfd.nl
Marc Ghysels, Public Relations  marc@tfd.nl